fbpx

Betöltendő munkakör

PIRAMIS™ ÜGYFÉLSZOLGÁLATI SZAKREFERENS

Elvárt munkatapasztalat:
Pályakezdő vagy minimális tapasztalattal rendelkező

Munkaköri leírás

Van tapasztalatod a tb-, bérszámfejtésben, de valami másképp pörgős karrierre vágysz?

Csatlakozz ügyfélszolgálatunk folyamatosan képzett csapatához,és Te is a PIRAMIS™
humán ügyviteli szoftvermegoldásaink terméktámogatásával foglalkozhatsz!

Izgalmas napjaidat vállalati ügyfélkapcsolattartóink megkeresése, információigénye alakítja, minden nap más kihívások elé nézhetsz. PIRAMIS™ humán szakértői rendszerünket 30 éve fejlesztjük, közép nagyvállalati körben értékesítjük. Ebből a körből kerülnek ki ügyfélkapcsolattartóink bérügyviteli, HR szakemberei, akiket a Te feladatod is lesz támogatni. Ügyfélszolgálatunk napi teendői közé tartozik ügyfeleink felé a telefonos segítségnyújtás, az ügyfélkapcsolattartók megkereséseinek regisztrációja, kivizsgálása, megválaszolása.

Te lehetsz az új munkatársunk, ha rendelkezel középfokú szakirányú végzettséggel. Nagyon fontos, hogy rendelkezz a munkaügyi, munkajogi, adó, tb jogszabályi ismeretekkel és azok értelmezésének képességével.

Elkerülhetetlen ezen a területen, hogy jó kommunikációs készséggel rendelkezz, és ne riadj vissza, ha a munkád során elő kell venned a problémamegoldó képességed.

Már dolgoztál PIRAMIS™ szoftverrel? Ne habozz, jelentkezz, mert máris óriási előnnyel indulsz a kiválasztásnál!

Az ideális jelöltünk

Elhivatott vagy a munkád iránt, a szemléletde felhasználó központú
Humán területen szerzett szakmai tudásoddal szeretnéd mások munkáját segíteni
Rendelkezel középfokú szakirányú képzettséggel/végzettséggel vagy pályakezdő vagy
Rendelkezel munkaügyi, munkajogi, adó, bér-, tb jogszabályi ismeretekkel azok értelmezésének képességével
Már szereztél gyakorlati tapasztalatokat bér-munkaügyi, adó vagy TB területeken
Szükség esetén az önálló munkavégzésben is jó vagy, jó kommunikációs és fejlett problémamegoldó készséggel rendelkezel
Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel

A kiválasztásnál előny

A PIRAMIS™ rendszer felhasználói ismerete
Felsőfokú szakirányú végzettség – közgazdasági, vagy humán területeken
Középszintű angol nyelvtudás

Mit várhatsz tőlünk?

Bérszámfejtői munkakörhöz képest kiemelkedő és versenyképes fizetés és további juttatási csomag
Fejlődési és előre lépési lehetőség
Szakirányú továbbképzések
Hibrid munkavégzési lehetőség
30 éves tapasztalattal rendelkező Támogató tanácsadói csapatunk várja jelentkezésed!

Biztosított eszközök

Window
operációs rendszers

2 Monitor Headset Webkamera

    Az adatvédelmi nyilatkozatot elolvastam, elfogadom.
    Az adatvédelmi nyilatkozatot IDE kattintva olvashatja el