fbpx

Elvárt munkatapasztalat: Junior (min. 1 év)

Munkaköri leírás

Rendelkezel bérszámfejtő, cafeteria vagy TB ügyintéző gyakorlattal és állásra vadászol? Szívesen dolgoznál egy olyan bérszámfejtés szolgáltatónál, ahol nagyvállalatok bérügyviteli feladatain dolgoznak?

Óriási  fejlődési lehetőséggel vár a nyíregyházi L-SOFT outsourcing üzletága!

A Te feladatod is lesz a nagyvállalati ügyfeleink kiszervezett bérügyviteli, TB számfejtési feladatainak ellátása: be- és kiléptetés, TB ügyintézés, adatszolgáltatások és adóbevallások elkészítése, cafeteria juttatások elszámolása, banki utalások és kapcsolattartás az ügyfelekkel és azok munkavállalóival.

Munkatársként Te is versenyképes fizetést, és cafeteria juttatási csomagot kaphatsz, emellett képzéseken, tréningeken bővítheted szakmai tudásodat.

Munkatársaink jelentős része a pandémiás időszakokban home office-ból dolgozik, de „normál” körülmények között – már most is – Nyíregyháza belvárosában modern környezetben, változatos feladatokkal várunk a csapatunkba!

Mindenképpen csatold az önéletrajzodat, és jelentkezz hozzánk, ha biztos munkahelyet keresel, ahol figyelnek rád is és a biztonságodra.

Te lehetsz az új munkatársunk, ha

►   Legalább 150 fős cégnél szereztél min. 1 éves tapasztalatot
  Van középfokú szakirányú végzettséged
  Precíz és önálló vagy a munkavégzésben
  Felhasználói szinten ismered a Microsoft Office szoftvereket
  Van jogosítványod

Mit várhatsz tőlünk?

►   Elvárásokkal arányos versenyképes fizetés és további
juttatási
csomag
  Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  Modern munkakörnyezet

Biztosított eszközök

Windows Monitor Headset Webkamera

    Az adatvédelmi nyilatkozatot elolvastam, elfogadom.
    Az adatvédelmi nyilatkozatot IDE kattintva olvashatja el